Pokračovací seminář

TERMÍN

4.- 8.5. 2018

Pokračovací seminář se koná maximálně jednou za rok.

 

Absolventi Základního semináře mají možnost své dovednosti prohloubit a rozšířit - pomocí Pokračovacího semináře. Tento kurz je celodenní a trvá pět dnů (většinou středa až neděle).

Technika Vítězného dechu se na Pokračovacím semináři probírá více do hloubky. Jdeme více k podstatě věcí, dotýkáme se kořenů problémů a traumat, ale i našeho vlastního bytí. Série cviků Vítězného dechu se navíc rozšiřuje o nové cviky, které pomáhají očistit Auru a posílit Životní energii. Součástí Pokračovacího semináře jsou také meditace. Díky kombinaci Vítězného dechu, meditací, vedení učitele a intenzitě výuky, se absolventi kurzu dokážou doslova vymrštit dál ve své očistě a duchovním vývoji. Při domácím cvičení by taková očista zabrala dlouhé měsíce úsilí.

Seminář probíhá od brzkého rána do večerních hodin. Každý den se cvičí jóga, praktikuje Vítězný dech, účastníci prochází pod vedením třemi meditacemi denně a v mezičase se věnují aktivitám, které slouží k rozproudění získané/uvolněné energie. Během celé doby je zajištěná speciálně zvolená vegetariánská strava, která podporuje očistný proces.

Jelikož je seminář celodenní a navíc několikadenní, je i náročnější než Základní seminář. Jeho absolvovaní tak stojí nemalé úsilí a silnou vůli. Nicméně jak Vám jistě absolventi tohoto kurzu potvrdí, ta „trocha“ námahy Vám přinese nečekané výsledky - viz reference.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

  • Pokračovacího semináře se můžou účastnit jen absolventi Základního semináře.
  • Seminář je vhodné absolvovat opakovaně (do meditací se dokážeme plně vnořit a plně je prožít a pochopit až po opakovaném praktikování pod vedením).
  • Seminář je pětidenní (nejčastěji středa – neděle). Ve středu se začíná společným obědem ve 12:00, v neděli se končí také společným obědem (cca 13:00).
  • Semináře se může účastnit maximálně 15 lidí. Lektorka se účastníkům věnuje individuálně, ale pracuje i s celou skupinou.
  • Je nutné se účastnit celého semináře.

 

CO S SEBOU

Pohodlné oblečení na cvičení (na každý den čisté), podložku na cvičení, polštářek na sezení/ podsedák, lehkou přikrývku, papírové kapesníčky, přezůvky, pastelky, papíry, oblečení vhodné pro pohyb venku – ve kterém se nebudete bát, že se ušpiníte.

 

MISTO KONÁNÍ

Dolní Hedeč (Králíky) - Penzion Chalupa u pramene. Jedná se o penzion přidružený k domácí farmě. Jídlo tak bude vesměs z domácích surovin. V okolí je krásná, čistá příroda, neuvěřitelně svěží vzduch a velice zajímavé poutní místo - Hora matky Boží.

 

CENA

Kurz Vás vyjde celkem na 9 680 Kč. Cena se skládá z výuky a vedení (6 880 Kč) a ubytování (dvoulůžkové pokoje s vlastním WC a koupelnou) a plné penze (kvalitní domácí, vegetariánská strava) (2 800 kč). Ubytování a strava se platí zvlášť majitelce Penzionu.

 

JAK SE ZŮČASTNIT?

Vyplňte přihlášku, pošlete zálohu a přijeďte na seminář.