Seminář: Jak být v souladu s vesmírem

Vedle očisty těla a mysli se učíme hledat své místo ve vesmíru a společnosti a také vnímat své okolí a blízké.

Na semináři „Kdo jsem“ můžeme proniknout do naší podstaty, uvědomit si skutečný zdroj našeho bytí a mnohost forem v kterých se bytí projevuje. Seminář „Jak být v souladu s Vesmírem“ nám zase ukazuje naši provázanost s ostatními lidmi a jejich úlohu v našem životě.

 

Život dnes vnímáme hodně skrze smysly. Ty naší pozornost stahují převážně na vnější svět (lidi, předměty). Abychom se naší pozorností dokázali vrátit dovnitř – ke své podstatě – obklopil nás Bůh (příroda/vesmír) lidmi. V ostatních lidech se nám zrcadlí naše myšlení, naše emoce, naše ego, naše potřeby, naše strachy, atd. Vnější svět nám zprostředkovává obraz naší aktuální životní situace. Skrze vnější vesmír a ostatní lidi proto můžeme lépe pochopit, kde se zrovna nacházíme a co se s námi děje.

 

Během semináře „Jak být v souladu s Vesmírem“ se učíme vnímat sebe sama skrze své okolí a blízké. Seminář nám umožňuje pochopit naše vztahy a ukazuje nám, proč se v životě obklopujeme konkrétními lidmi. Tento seminář nám v důsledku také pomáhá lépe pochopit svůj vztah k sobě samé(mu). Cílem však není jen porozumění, ale především prožitek a možnost své vztahy pročistit a proměnit je v ryzí lásku, porozumění a soucit k sobě i k ostatním.


Seminář „Jak být v souladu s Vesmírem“  je vzácný, neboť probíhá jednou za 4 roky. Trvá 4 dny, od rána do večera.

 

Místo konání

Oáza Srdce, Horní Bradlo, Vršov č.p. 19 

http://oazasrdce.cz

 

 

Termín

v rove 2021

 

Cena

Kurzovné: 5 100 Kč

 

Ubytování: 2 600 Kč (včetně plné penze, jídlo bude vegetariánské. V neděli je možné si doobjednat oběd - cena 120 Kč)

 

Přihlášení

 

Krom vyplnění formuláře je potřeba současně i poslat zálohu ve výši 3000 Kč na účet: 1022337303/ 6100.

Do zprávy příjemce napište prosím "Vesmír- své jméno"