Kalendář a přihlašování

Akce Vítězného dechu probíhají po celé ČR, souhrnně najdete informace o termínech v následující tabulce. Pokud se chcete na akci přihlásit, využijte interaktivní formulář pro přihlašování, případně nás kontaktujte.

Přihlašování

Pro přihlášení se na akci Vítězného dechu, je potřeba vyplnit formulář v pravém sloupci. Pokud je pro závazné přihlášení potřeba zaplatit zálohu, budeme Vás informovat emailem.

Pokud se absolventi Základního semináře chtějí přihlásit na Krija, je potřeba se zapsat do interaktivní tabulky. K té se dostanete přes odkaz  zdeStejně tak pro přihlášení na Velkou Krija vyplňte tabulku, tentokrát v odkaze zde. 

Jak tabulky vyplňovat? Pro každé město je vytvořený samostatný list. Seznam měst najdete dole vlevo. Pro volbu preferovaného města stačí kliknout na vybrané pole. V tabulce každého města jsou pak uvedené jednotlivé termíny Krija. Vyberte si termín, na který se chcete přihlásit a do volného řádku zapište své jméno. Tabulku zavřete bez nutnosti cokoliv ukládat anebo posílat. To, co se do tabulky zapíše, se automaticky ukládá. 

Informace týkající se ochrany osobních údajů najdete zde.